Aplikacje na androida pomocne w pracy drużynowego

Aplikacje na androida pomocne w pracy drużynowego.

Cyfryzacja dotyczy nas wszystkich, czy tego chcemy czy nie. Każdy z nas ma telefon, komputer czy telewizor, a darmowe aplikacje mogą niesamowicie ułatwić nam życie. Dziś przyjrzymy się aplikacjom, które mogą być pomocne w pracy drużynowego.

Guitar Tuna – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovelin.guitartuna&hl=pl

Aplikacja- stroik do gitary. Najlepszy jaki znam, używam wręcz nałogowo. Poza możliwością strojenia, można również uczyć się chwytów, grać w gry szlifujące nasze umiejętności gitarowe.

Moje finanse – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sevencsolutions.myfinances&hl=pl

Chcesz zaplanować budżet swojej drużyny? Nigdy nie pamiętasz ile macie dostępnych środków na koncie hufca? Aplikacja Moje Finanse pozwoli Ci na bieżąco analizować wydatki i wpływy, przypisać odpowiednie kategorie, zobaczyć statystyki. Dodatkowo możesz utworzyć drugie konto na własne potrzeby. ?

ASANA – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asana.app&hl=pl

To aplikacja pozwalająca na tworzenie i rozplanowanie projektów. Dużą zaletą jest to, że możesz do każdego projektu przypisać uczestników, którzy w swojej aplikacji będą mogli na bieżąco śledzić efekty Waszej pracy oraz osobiście odhaczać wykonane zadania.

HarcApp – https://play.google.com/store/apps/details?id=zhp.harc.app&hl=pl

No wiadomo, aplikacja która musiała się tu znaleźć. Jeszcze nie idealna, brakuje w niej paru funkcjonalności ale jak najbardziej przyda się każdemu drużynowemu. Zawiera śpiewnik z chwytami gitarowymi, słownik harcerski, informacje z wiedzą harcerską, szyfrator i wiele innych.