10 gidsen voor het team (CBP)

10 gidsen voor het team (CBP)

De Centrale Ideeënbank is opgericht met scouts en instructeurs in gedachten, die voortdurend hun competenties en kennis willen vergroten. Dus ik dook in de diepten van het CBP en maakte een keuze 11 gidsen, wat handig kan zijn in teamwerk.

Elke titel is klikbaar en verwijst direct door naar een pdf-bestand, die kan worden afgedrukt of opgeslagen op schijf. Koniecznie przejrzyj stronę CBP.zhp.pl, voor meer interessante tutorials, nodig in teamwerk.

aanvullend, interessante materialen die ook nuttig kunnen zijn voor het team, Ik heb in de invoer opgenomen 10 handboeken nuttig bij het werk van een plaatsvervanger (CBP)

  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2018/08/SYTUACJE-INTYMNE-PORADNIK-W-PRACY-WYCHOWAWCZEJ.pdf Sytuacje intymne w pracy wychowawczej porusza bardzo trudny temat kontaktów między instruktorem i harcerzami. Biedt uitgebreide antwoorden op vragen, juridische aspecten communiceren en aanwijzen (herinneren?) de grenzen van goede smaak.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2017/10/System-ma%C5%82ych-grup.-Dla-ka%C5%BCdego-zgodnie-z-prawem.pdf Systeem voor kleine groepen. Dla każdego zgodnie z prawem to zbiór 12 afbeeldingen die uitleggen hoe u met het vervangende systeem moet werken.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2017/06/Poradnik-o-planowaniu-dzialania-wychowawczego_ok-1.pdf Poradnik o planowaniu działania wychowawczego pozwala na spojrzenie na plan pracy z trochę innej strony (de goede, Echt). Het geeft tools en vaardigheden die nodig zijn in het educatieve werk van een scout-instructeur.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2017/04/Poradnik-obozowy-Jakub-Wolski.pdf Poradnik obozowy Jakuba Wolskiego to zwięzłe przedstawienie wszystkich etapów w planowaniu obozu. Daar vind je het allemaal, waar je voor moet zorgen, beginnend met plannen, de reikwijdte van documenten en programma-implementatie.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2017/04/Planowanie-pracy-dru%C5%BCyny_-S.-Postek.pdf Planowanie pracy drużyny jest kolejnym spojrzeniem na naszą działalność. Het beschrijft in detail alle factoren waarmee rekening moet worden gehouden bij het plannen van het schema en de activiteiten van onze eenheid.
  • cbp.zhp.pl/poradniki/obrzedowosc-w-druzynie-inspiracja-dla-funkcyjnych Rituelen in het team- inspiracja dla funkcyjnych. Cytat powie wszystko: (…) należy zauważyć jak wielka jest wychowawcza rola obrzędowości. Pomaga ona w prowadzeniu drużyny drużynowemu. Het verenigt verschillende mensen van verschillende leeftijden in één, bindt en identificeert zich met een specifiek individu. Men moet niet bang zijn voor rituelen, maar je moet ook onthouden, om het niet te overdrijven. Je kunt spelen met rituelen, en zelfs gek worden, kan hiertoe leiden, dat teamleden van hun team zullen houden vanwege zijn individualiteit en dat, dat ze "zo geweldig" is, uniek - gewoon uniek in zijn soort en je zult de andere niet hetzelfde vinden."
  • cbp.zhp.pl/poradniki/poradnik-organizatora-biwaku/ Poradnik organizatora biwaku. Było już o planowaniu obozu i drużyny. Nu is het tijd om te gaan kamperen.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2014/09/zastepow-pages-small.pdf Nic nie zastąpi zastępów to chyba pierwszy współczesny poradnik o zastępach. Onmisbaar, zelfs als je het weet, dat het wisselsysteem de enige juiste manier is om een ​​team te leiden.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2014/08/wrzesniowe-poruszenie.pdf Wrześniowe poruszenie pozwala na dopracowanie lub po prostu wymyślenie naboru do jednostki, rekening houdend met verschillende vormen en methoden van wervingscampagnes.
  • cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2014/05/Jak-wprowadzi%C4%87-system-zast%C4%99powy-w-dru%C5%BCynie-harcerskiej.pdf Jak wprowadzić system zastępowy w drużynie pomoże drużynowym na takie dostosowanie pracy drużyny, om met succes een systeem voor kleine groepen te introduceren.